Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Іграшки на пульті в широкому асортименті

У наш час іграшки на пульті управління стали однією з провідних галузей. Вони не лише дарують радість дітям і дорослим, але і навчають спеціальним навичкам, наприклад, проектуванню і механіці. Наш магазин пропонує можливість вибору з великого числа товарів від різних виробників з детальним описом кожної моделі.

Різновиди і характеристики

Керовану по радіо техніку можна розділити на: дитячу, любительську і професійну.

  • Іграшки для дітей досить прості, не вимагають спеціального обслуговування і мають невелику вартість.
  • Техніка для любителів дещо серйозніша, адже вони набагато більші і швидші. Розраховані для дітей старше.
  • Моделі для професіоналів відрізняються своїми габаритами, потужністю, деталізацією і функціоналом. Їх експлуатація проходить майже точно так, як і у оригінальної техніки, а ціна моделі значно вища.

Також усі іграшки можна розділити на:

  • Повітряні;
  • Водні;
  • Наземні.

Повітряні

До повітряних моделей відносяться вертольоти, літаки і квадрокоптеры.

Літаки поширені не так широко, внаслідок їх високої швидкості. Неозброєному оку буває складно встигнути за такими швидкими рухами. Управління технікою робиться через пульт.

Вертольоти є однією з найбільш затребуваних моделей. Управління відбувається через спеціальний пульт, де можна регулювати не лише рівень підйому, але і кут нахилу. Швидкість у цих моделей середня, а коштують недорого.

Квадрокоптеры – це вибір для справжніх любителів. Він може подорожувати на далекі відстані і здійснювати трюки. Більше того, на них можна вмонтувати камеру, яка записуватиме те, що відбувається з висоти пташиного польоту.

Водні

Увесь водний транспорт підрозділяється на спортивні катери, яхти, вітрильники і підводні човни.

Спортивні катери вважаються найбільш популярними. Коштують досить недорого, управління дуже просте. Рух робиться за рахунок грібних гвинтів.

Яхти можуть рухатися за допомогою вітрил і грібних гвинтів. При сильному вітрі управління моделлю є завданням не з легенів. Усе управління робиться через пульт.

Вітрильники пересуваються тільки за рахунок своїх вітрил. Моделі відрізняються високою деталізацією. За допомогою пульта можна регулювати кут повороту усіх вітрил.

Підводні човни можуть рухатися не лише під водою, але і над нею. Занурення здійснюється завдяки спеціальним гвинтам, що штовхають судно вниз.

Наземні

Наземна техніка може бути легкою і важкою.

До легенів можна віднести джипи і спортивні моделі. Відрізняються простим управлінням, обходяться дешево. Найбільш затребуваний варіант на ринку.

До важкої техніки відносяться танки і монстри, що характеризуються своїми габаритами і функціоналом. Управління також відбувається за рахунок пульта.

Іграшки на пульті управління встигли завоювати серця багатьох дітей і навіть дорослих.

Немає товарів

Вгору