Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Купити керовані по радіо іграшки для дорослих недорого

Керовані по радіо іграшки для дорослих – це вдосконалені моделі звичайних іграшок на радіоуправлінні, які відрізняються великими розмірами, потужностями, деталізацією і міцністю. Багато дорослих не відмовляють собі в задоволенні придбати їх і насолоджуватися грою довгі місяці. Саме тому наш магазин пропонує величезний вибір серед самих різних моделей і виробників.

Різновиди

Усі іграшки можна розділити на декілька категорій:

  • Наземний транспорт;
  • Повітряний транспорт;
  • Судна.

Наземний транспорт

Наземна техніка для дорослих відрізняється своїми габаритами і опрацюванням. На відміну від звичайних машинок на акумуляторах, в них монтують ДВС, за яким потрібний постійний відхід. Необхідно заливати паливо і олію, що не так дешево. Іграшка може прийти як в зібраному, так і в розібраному виді, усе це залежить від переваг людини. Якщо йому хочеться відчути себе за кермом справжньої техніки, він купує професійні моделі і самостійно збирає їх.

До наземної техніки відносять:

  • швидкісний транспорт, з яким можна змагатися в професійних заїздах;
  • монстри, призначені для стрибків і трюків на бездоріжжі;
  • багги – для швидкісних змагань на грунті;
  • краулеры – незамінні для підйому на круті височини;
  • машини для дрифта і танки, здатні вистрілювати декілька зарядів (у одному магазині до 40 снарядів). Низька вартість – їх головний плюс.

Повітряний транспорт

Професійна повітряна техніка включає: громіздкі літаки, вертольоти і багатофункціональні квадрокоптеры. За допомогою пульта у власника відкривається доступ до багатьох функцій, наприклад, перемикання швидкості, кут крену, кут диферента і ін. На них частенько можна (краще всього на квадрокоптеры) встановити хорошу компактну камеру, щоб можна було стежити за тим, що відбувається в повітрі. Їх ціна може варіюватися залежно від технічних характеристик і функціонала.

Судна

Для тих, хто жадає водних пригод, ця група товарів підійде якнайкраще. Судна можуть бути вітрильними, з ДВС, а також підводного човна. Управління відбувається за допомогою пульта, де можна регулювати кут повороту щогл і вітрил, міру занурення підводного човна або роботу грібних гвинтів. Вітрильники характеризуються високою деталізацією, на них можна встановити декілька чоловічків або камеру. Судна, як правило, обходяться недорого.

Якісні керовані по радіо іграшки купити Україна можна на нашому сайті. Великий вибір і оптимальні ціни порадують навіть найвимогливішого покупця.

Немає товарів

Вгору