Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Баггі на радіокеруванні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Модель багги прийшла з великого спорту. Спочатку вона були повною копією фольксвагена, але з часом багги на радіоуправлінні набула своїх рис. Це універсальний маневрений позашляховик, обтічний, з витягнутим кузовом, що значно покращує керованість і дозволяє моделі здійснювати стрибки і трюки.

Особливості цього типу авто

  1. Тип двигуна. Моделі з ДВС мають велику потужність і розвивають швидкість до 70 км/год. Багги з електричним мотором економічніші, але акумулятор вимагає постійної зарядки, що скорочує час участі в перегонах. Моделі з електродвигуном можна використати в закритих приміщеннях, оскільки вони не виділяють вихлопні гази. Вартість моделі з електромотором дешевша, ніж з ДВС.
  2. Масштаб виконання. Маневреність залежить від розміру моделі. Чим більше габаритів, тим вище вага і менше здатність до стрибків і трюків. Найбільш популярний масштаб 1: 10.
  3. Дизайн. Зовнішній вигляд моделі також важливий, як і внутрішня комплектація. Автолюбителів притягують яскраве забарвлення, стильний вигляд і якість виконання. І для власника важливо, коли його багги явно виділяється серед інших. У нас можна недорого купити різні по дизайну моделі.

Характеристики баги на управлінні

Оснащення обтічним корпусом, силовим кузовом, потужними колесами з амортизаторами масляної конструкції і повним приводом дозволяють вважати модель кращою з позашляховиків. Наявність підвіски виключає поломки при русі по нерівній поверхні або при попаданні до ями, дозволяє здійснювати затяжні стрибки. Зміщений центр тяжіння до задньої частини підвіски дає можливість долати найскладніші підйоми.

Кращим покриттям для перегонів на багги являється: асфальт, пісок, гравій, трава. При експлуатації моделі на складних покриттях є присутнім ризик поломки електроніки, двигуна або акумуляторної батареї. Щоб уникнути цього, кузов надійно захищений від бруду і вологи.

У нашому інтернет-магазині можна дешево купити багги на радіокеруванні для будь-яких цілей і рівня експлуатації. Ціна залежить від технічних характеристик моделі, придбання такого позашляховика подарує яскраві емоції і дітям, і дорослим.

Вгору
,