Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Машини краулери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Краулер машина – відрізняється від стандартних машин на управлінні по ряду параметрів :

  • збільшений кліренс;
  • великі колеса;
  • спеціально підібрана підвіска.

Комбінація цих особливостей дозволяє таким автомобілям долати круті схили, підійматися по скелястих і гірських місцевостях. Не представляють проблеми для них грязьові і водні перешкоди, як і великі камені. Особливий ступінчастий двигун дозволяє таким моделям фіксувати своє положення. А не відкочуватися назад дає можливість гнучка підвіска, яка є додатковим стабілізатором. Краулерам не властиво розвивати велику швидкість, головне їх достоїнство – подолання всіляких перешкод. А виконувати такі, здавалося б, на перший погляд, неймовірні маневри, дозволяють спеціальні шасі, що згинаються.

Різновиди і їх особливості

Кожна краулер машина є втіленням справжнього всюдихода, який може прокласти собі шлях у будь-яких умовах. Проте є вузьконаправлені моделі, які пристосовані для використання в певних умовах :

  • Краулер амфібії. Можуть бути повністю занурені під воду, оскільки електронна складова має додатковий захист від вологи.
  • Піщаний краулер. З легкістю борознить піщані простори за рахунок наявності на колесах глибокого протектора, що забезпечує краще зчеплення і унеможливлює ту, що пробуксувала.
  • Багги краулер. Цей екземпляр припаде до смаку любителям великих швидкостей.
  • Трофи краулер. Мають детальніше опрацювання, що особливо підвищує їх цінність для колекціонерів. Машинки є маленькими копіями реальних авто.

Найбільше мають попит моделі, виконані в масштабі 1 : 10. У довжину такі машинки будуть приблизно 40-60 см Рух такої машини виглядає ефектно і захоплюючі як для дітей, так і для дорослих. Вартість таких машин варіюється, все залежить від певної моделі технічних характеристик і комплектації. Але в нашому інтернет-магазині ціна точно порадує: якісні моделі можна купити зовсім недорого. Ідеальний варіант можна підібрати як для професіонала, так і для дитини, до того ж маленька машина на управлінні коштуватиме у нас дешево.

Вгору
,