Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дрифт машинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дрифт – це спеціальний вид автомобільного спорту. По всьому світу зібрана величезна аудиторія прихильників цього захоплюючого зайняття. Змагання по автомобільному дрифту збирають багато глядачів. Дуже цікаво навіть з боку спостерігати за тим, як водій віртуозно проходить повороти на великій швидкості. Не обов'язково треба купувати дорогий автомобіль, щоб самостійно відчути емоції від керованого занесення. Дрифт машинки на радіоуправлінні – прекрасна альтернатива, яка доступна кожному. Будь-який той, що бажає може відчути себе в ролі пілота на трасі. Це зайняття обов'язково зацікавить не лише дітей, але і дорослих.

Різновиди

Все дрифт машинки відрізняються посиленим корпусом і особливим облаштуванням підвіски. Колеса таких моделей обладналися спеціальними пластиковими вставками. Це зроблено для того, щоб зменшити опір з поверхнею. Завдяки такому рішенню, зменшені прототипи автомобілів легко входять в кероване занесення. Найчастіше, в якості силового агрегату, використовується електродвигун. Проте на ринку можна зустріти моделі з двигуном внутрішнього згорання.

Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють два види RC- моделей для дрифта:

  • Шосейні. Найбільш поширений тип конструкції для керованих по радіо дрифт машин. Ці автомобілі призначені для їзди по рівних поверхнях, і ідеально підходять для входу в кероване занесення;
  • Ралі. Цей різновид конструкції зустрічається досить рідко. Такі моделі відрізняються посиленим захистом від бруду, мають збільшений хід підвіски.

Особливості

Ця категорія машинок на радіоуправлінні має свої характерні особливості:

  • Масштаб. Цей показник варіює від 1: 10 до 1: 43. Великі габарити машинок, вимагають потужнішого двигуна. Тому у них більш висока вартість. Як правило, машинки в масштабі 1: 10 купують ті, хто збирається брати участь в різних змаганнях. Якщо цікавить низька ціна, слід звернути увагу на менший масштаб. Такі іграшки ідеально підійдуть для новачків і дітей.
  • Привід. Ці транспортні засоби обладналися повним або заднім приводом. Така конфігурація дозволяє реалізовувати фігури пілотажу з максимальною ефективністю.
  • Тип двигуна. Електродвигун є класичним варіантом для дрифт машинок. Серед переваг такого вибору, слід виділити відсутність шуму і вихлопних газів. Це відмінний варіант для того, щоб дешево купити дрифтовую RC- модель. Двигунами внутрішнього згорання комплектуються професійні версії керованих по радіо моделей авто.

Наш магазин пропонує великий вибір RC- моделей для дрифта за доступними цінами. У нас тільки якісні машинки як для початкуючих любителів, так і майстрів дрифта.

Вгору
,